Domů » Projekty elektro

Projekty elektro

Projekty elektro – Pro realizaci samotné revize, revizní technik elektro musí dostat tyto podklady pro provedení samotné revizní kontroly ( projekt elektro, určení vlivů, ) informační důkazný dotaz ze stránek SUIP – Zde…..

 

Projekty elektro – Naše společnost se taktéž zaměřuje na to jak vyhovět teď novému zákonu NV č. 190/2022Sb., s účinností 01.07.2022. Nyní je nutností předložit reviznímu technikovi k realizaci provedení revize elektrických vyhrazených zařízení projektovou dokumentaci elektrické instalace, protokol o určení vnějších vlivů. Tyto dva dokumenty jsou zcela nezbytně nutné k realizaci provedení revize. V přídě, že není tomuto požadavku vyhověno tak revizní technik nemůže samotnou revize prostě realizovat.

 

  • Zejména na základě § 7 Požadavky na bezpečnost provozovaných vyhrazených elektrických zařízeníVyhrazené elektrické zařízení lze provozovat, pouze pokud jeho stav byl ověřen v souladu s právními a ostatními předpisy k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci provedenou prohlídkou, zkouškou, kontrolou a revizí, které byly provedeny ve lhůtách stanovených řádem prohlídek, údržby a revizí podle odstavce 5, který musí být pro tento účel zpracován. A pak jiné další související…

 

  • Pokud takovouto dokumentaci nedisponujete ať už z jakéhokoliv důvodu jsme schopni Vám revizi provést včetně realizace projektové dokumentace a protokolu o určení vnějších vlivů jakožto skutečný stav provedení. Projekty elektro pro rodinné domy, bytové domy, bytové jednotky, provozovny . malého rozsahu, středního rozsahu a dále skutečný stav provedení atd.. Zkrátka tak aby bylo vyhověno požadavku nařízení vlády číslo 190/2022 Sb,. A proto naše společnost umí realizovat revize současně s potřebnými dokumentacemi tak jak ukládá nařízení vlády České republiky.

 

Projekty elektro dokumentace – Naše společnost si Vám ráda dovolí nabídnout naše poskytované služby v této oblasti revize elektro respektive vyhrazených elektrických zařízení, elektrospotřebičů ba i hromosvodových soustav na vašich objektech jak jej máte. Pokud budete mít na nás nějaký ten dotaz v této oblasti, tak se na nás neváhejte obrátit a rádi Vám vaše otázky zodpovíme. Můžete nás kontaktovat například prostřednictvím emailu nebo pak i třeba telefonicky. Zkrátka tak jak Vám zrovna bude vyhovovat. Není radno pak takové kontroly a měření elektrické instalace zanedbávat. Pamatujte že prevence prostřednictvím kontroly a údržby je zcela nepochybně základ pro bezpečnou provozuschopnost Vašeho elektrického zařízení či revize hromosvodu. V dnešní době není moc radno podceňovat bezpečnost a to když to vyplívá z různých nařízení vlády a jiných zákonných nařízení. Vždyť jde přeci o Vaší bezpečnost v užívání elektrické instalace. Taková instalace musí být bezpečná a plně provozuschopná. Proto je třeba věnovat jí řádní kontroly a potřebný servis v této oblasti vyhrazených technický zařízení elektro. K pravidelné kontrole a preventivní údržby jsou a mají své důležité opodstatnění. Ostatně budete mít i po starostech ohledně kontrolních úřadů že jste nic nezanedbali.

error: Obsah je chráněn proti kopírování