Domů » Elektrospotřebiče » Firmy a provozovny

Firmy a provozovny

Firmy a provozovny – Ve větších firmách i malých provozovnách se využívají nejrůznější elektrospotřebiče. Zatímco v kancelářích najdete nejčastěji rychlovarnou konvici, počítače, telefony nebo třeba tiskárny, ve firmách jde povětšinou o různé pracovní stroje, ruční elektrické nářadí a podobně. Veškeré provozovny, obchody, firmy, sklady, průmyslové haly či jakékoliv jiné prostory, které nespadají do bytových prostorů, musí mít veškeré elektrické vybavení pravidelně kontrolované. Je to základ, bez kterého nemůže podnik pracovat, respektive není možné zajistit bezproblémový a legální provoz celého areálu. Aby elektrospotřebiče mohly kvalitně fungovat, budete potřebovat někoho, kdo se postará o jejich revize. Právě revize je kontrola kvality, spolehlivosti a bezpečnosti elektrospotřebičů. A protože ve firmách se konkrétní elektrospotřebiče používají opravdu dennodenně, je nutné mít jistotu, že je vše v pořádku, a to bez kompromisů. Lhůty revizí jsou zákonem dané, najdete je v normách či vyhláškách. Proto není dobré tyto lhůty jakkoli podceňovat, neboť byste se připravovali nejenom o možnost pracovat legálně, ale také o případné pojistné plnění. Z tohoto všeho vyplývá, že by Vaším cílem měl být tým odborníků, který Vámi používaná zařízení může zkontrolovat a zajistit jejich stoprocentní a bezproblémovou funkci.

  • Obraťte se na ty nejlepší
  • Nezanedbávejte směrnice ani vyhlášky

Možná si nyní říkáte, že na to nikdo nepřijde. Nikdo nebude zkoumat, zdali rychlovarná konvice nebo třeba úhlová bruska jsou v pořádku. Sami však budete zpytovat svědomí, až se skutečně stane nějaká nehoda a přijde se na to, že s těmito zařízeními nebylo něco v pořádku.

  • Proč důležité provádět revize elektrospotřebičů?
  • Zajistí stoprocentní spolehlivost a funkčnost zařízení
  • Odvrátí případné nebezpečí poranění elektrickým proudem
  • Umožní vyplatit pojistky v případě nehody
  • Zabezpečí celkový chod firmy

V případě jakých koliv dotazů vám velice rádi odpovíme jak nejrychleji to budeme umět. Jiné případné informace najdete zde na našem velice přehledném webu. Máme tu i položkový velmi přehledný ceník. Cenové nabídky taktéž sestavujeme na míru dle poskytnutých informací dle rozsahu požadované revize.

error: Obsah je chráněn proti kopírování