Domů » Ceník

Ceník

Ceník – Elektroinstalace patří mezi zařízení, která podléhají revizím. Protože revize provádí vysoce kvalifikovaná osoba, která nejenom že zná problematiku elektroinstalací, ale především složila zkoušky, je nutné počítat s tím, že ceny revizí budou odpovídat odbornosti a zkušenostem technika. Na druhou stranu, ačkoliv půjde i o složité revize, není třeba očekávat nikterak vysoké částky. Ceník elektro revizí je proto úměrný složitosti provádění revizí a také tomu, kolik času revizní technik dané záležitosti musí věnovat času.

 

  • Ceny se velmi mění

Při posuzování toho, kolik bude jaká revize stát, je nutné rozeznat od sebe několik základních typů zařízení, které je nutné kontrolovat.

  • Elektroinstalace
  • Elektrospotřebiče
  • Hromosvody

Ceníky pro jednotlivé kategorie jsou velmi individuální. Pokud Vás zajímá, kolik zaplatíte například za provedení revize u rodinného domu, a to včetně hromosvodů či dílčích prvků, určitě není od věci zaslat nám poptávku prostřednictvím našeho poptávkového formuláře. Právě na základě poptávky Vám spočítáme cenovou nabídku.

  • Orientační odhad přijde vhod

Jestliže se však hned nechcete pouštět do zpracovávání poptávky, není od věci dozvědět se alespoň základní sumy. Zde přicházejí ony velké rozdíly mezi jednotlivými cenami. Zatímco za revizi elektroinstalace v rodinném domě můžete zaplatit jeden až tři tisíce korun, u malého jednopokojového bytu se přes tisíc korun nepřehoupnete.

Další dělení ceníku elektroinstalace je možné uskutečnit dle počtu jisticích obvodů. Zde už se počítá na desítky obvodů, kdy platí, že čím více obvodů si necháte zkontrolovat, tím je cena elektro revize na konci nižší.

Dalším klíčovým prvkem jsou revize hromosvodů, které stojí v průměru několik stovek za jeden svod. Nejpřesnější odpověď ohledně cen Vám zašleme sami, není nutné nic složitě počítat. Stačí nám napsat, co byste si přáli necháte zkontrolovat a my už se postaráme o to, abyste zaplatili co nejméně. Vždy je to jenom o zjištění požadovaného rozsahu k potřebné realizaci provedení samotné revize elektrické instalace nebo jiného elektrického zařízení či hromosvodové soustavy uzemnění. Ceník – Naše společnost si Vám ráda dovolí nabídnout naše poskytované služby v této oblasti revize elektro respektive vyhrazených elektrických zařízení, elektrospotřebičů ba i hromosvodových soustav na vašich objektech jak jej máte. Pokud budete mít na nás nějaký ten dotaz v této oblasti, tak se na nás neváhejte obrátit a rádi Vám vaše otázky zodpovíme. Můžete nás kontaktovat například prostřednictvím emailu nebo pak i třeba telefonicky. Zkrátka tak jak Vám zrovna bude vyhovovat. Není radno pak takové kontroly a měření elektrické instalace zanedbávat. Pamatujte že prevence prostřednictvím kontroly a údržby je zcela nepochybně základ pro bezpečnou provozuschopnost Vašeho elektrického zařízení či revize hromosvodu.

error: Obsah je chráněn proti kopírování