Domů » Výpis OR

Výpis OR

Výpis OR – Výpis obchodního rejstříku

Výpis OR – Jakožto firma nabízející odborné činnosti a služby v oblasti elektro, musí být naše firma zapsaná do obchodního rejstříku. Pokud vás zajímá, jak vypadá výpis z obchodního rejstříku právě pro náš podnik, můžete jej jednoduše nalézt pod odkazem, který vás navede přímo na stránky ministerstva spravedlnosti, a to přímo na konkrétní výpis z obchodního rejstříku pro naši firmu.

Všechny důležité informace na jednom místě

Naše firma je vedená jako společnost s ručením omezením, má stálou adresu a předmětem podnikání jsou především montáže, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení. Ve výpise můžete najít i samotného jednatele naší firmy, či další údaje, které by vás mohly zajímat.Snažíme se být vůči našim zákazníkům co nejvíce transparentní, abychom vzbuzovali důvěru a mohli tak poskytovat služby co nejvíce zákazníkům bez známky, byť malé, nedůvěry. Právě proto si zakládáme na kvalitě našich služeb, ať už jde o jednoduché opravy nebo složité revize elektrických zařízení.

Výpis OR

Výpis OR

 

Naše společnost si Vám ráda dovolí nabídnout naše poskytované služby v této oblasti revize elektro respektivě vyhrazených elektrických zařízení, elektrospotřebičů ba i hromosvodových soustav na vašich objektech jak jej máte. Pokud budete mít na nás nějaký ten dotaz v této oblasti, tak se na nás neváhejte obrátit a rádi Vám vaše otázky zodpovíme. Můžete nás kontaktovat například prostřednictvím emailu nebo pak i třeba telefonicky. Zkrátka tak jak Vám zrovna bude vyhovovat. Není radno pak takové kontroly a měření elektrické instalace zanedbávat. Pamatujte že prevence prostřednictvím kontroly a údržby je zcela nepochybně základ pro bezpečnou provozuschopnost Vašeho elektrického zařízení či revize hromosvodu. V dnešní době není moc radno podceňovat bezpečnost a to když to vyplívá z různých nařízení vlády a jiných zákonných nařízení. Vždyť jde přeci o Vaší bezpečnost v užívání elektrické instalace. Taková instalace musí být bezpečná a plně provozuschopná. Proto je třeba věnovat jí řádní kontroly a potřebný servis v této oblasti vyhrazených technický zařízení elektro. K pravidelné kontrole a preventivní údržby jsou a mají své důležité opodstatnění. Ostatně budete mít i po starostech ohledně kontrolních úřadů že jste nic nezanedbali.

error: Obsah je chráněn proti kopírování