Rodinné domy

Rodinné domy – Stavba domu neobnáší jenom vymyslet vhodný půdorys domu, napojit hlavní části domu na inženýrské sítě, či vybrat správná okna nebo nábytek, ale také vymyslet elektro instalaci, která bude fungovat nanejvýše spolehlivě a bezpečně. Navrhnout a následně sestrojit takovou elektroinstalaci není nic jednoduchého, a to především v atypicky řešených domech.

  • Pro menší i větší bydlení

Realizace elektroinstalace v rodinných domech obnáší vytvořit projekt, který bude splňovat nejenom samotné normy, ale také zásady správné instalace rozvodů. Pro odborníky to znamená správně natáhnout veškeré vodiče, vhodně umístit rozvodnou skříň, ale také řídit se zásadami při osazování zásuvek a vypínačů. Zákazníky pak zajímá především to, jak bude elektroinstalace vypadat, a to ve smyslu elektroinstalačních prvků v podobě zásuvek, vypínačů a dalších. Z hlediska bezpečnosti je nutné myslet na to, aby veškeré ovládací a pojistné prvky elektroinstalace byly volbě dostupné. Zatímco v bytových jednotkách jsou tyto prvky umístěny nejčastěji ve veřejně přístupných místech, například ve společné chodbě, u rodinných domů to může být z vnějšku domu. Odborníci musíte také elektroinstalaci přizpůsobit samotným požadavkům zákazníka. To znamená navrhnout elektroinstalaci tak, aby v případě potřeby bylo možné rychle a bezpečně vyměnit pojistky či přepnout jističe. Proto je doporučováno nechat si elektroinstalaci provádět odborníky, kteří ji budou realizovat s ohledem na následné používání či pohodlné provedení revize.

  • Svépomocné řešení nemusí být výhodné
  • Láká Vás svépomocné řešení? Zamyslete se nad tím, zdali máte precizní znalosti norem, zásad a způsobů, jak sestavit elektroinstalaci. Svépomocné řešení totiž s sebou nese mnoho rizik:
  • Bezpečnostní riziko v podobě špatně zapojených vodičů
  • Uživatelské riziko v ohledu nevhodně umístěných ovládacích prvků
  • Administrativní riziko pro případné nehody a vyplácení pojistného

Rodinné domy – Naše společnost si Vám ráda dovolí nabídnout naše poskytované služby v této oblasti revize elektro respektive vyhrazených elektrických zařízení, elektrospotřebičů ba i hromosvodových soustav na vašich objektech jak jej máte. Pokud budete mít na nás nějaký ten dotaz v této oblasti, tak se na nás neváhejte obrátit a rádi Vám vaše otázky zodpovíme. Můžete nás kontaktovat například prostřednictvím emailu nebo pak i třeba telefonicky. Zkrátka tak jak Vám zrovna bude vyhovovat. Není radno pak takové kontroly a měření elektrické instalace zanedbávat. Pamatujte že prevence prostřednictvím kontroly a údržby je zcela nepochybně základ pro bezpečnou provozuschopnost Vašeho elektrického zařízení či revize hromosvodu. V dnešní době není moc radno podceňovat bezpečnost a to když to vyplívá z různých nařízení vlády a jiných zákonných nařízení. Vždyť jde přeci o Vaší bezpečnost v užívání elektrické instalace. Taková instalace musí být bezpečná a plně provozuschopná. Proto je třeba věnovat jí řádní kontroly a potřebný servis v této oblasti vyhrazených technický zařízení elektro. K pravidelné kontrole a preventivní údržby jsou a mají své důležité opodstatnění. Ostatně budete mít i po starostech ohledně kontrolních úřadů že jste nic nezanedbali.

error: Obsah je chráněn proti kopírování