Domů » Oprávnění TIČR

Oprávnění TIČR

Oprávnění TIČR – Aby firma mohla provádět odborné úkony, v případě elektro služeb například zásahy do elektroinstalací či provádění revizí, je nutné mít dokument k činnosti od Technické inspekce České republiky. Tento typ profesního oprávnění naše firma bez jediného problému pravidelně získává, díky čemuž je nám umožněno provádět i náročné elektro zákroky s právním jištěním. Takový to tip oprávnění by měl vlastnit každý revizní technik či firma zabývající se těmi to podobnými služby. Ale nejen revizní technici ale taktéž určitě montážní organizace, která Vám instaluje elektroinstalaci či jiná obdobná elektrická zařízení. Nyní takovéto montážní organizace mají za povinnost tímto oprávněním disponovat. Pak při případné revizi je nutno takové to oprávnění montážní organizace předložit reviznímu technikovy. Vyplývá to z daného zákona NV č. 190/2024 Sb.,. Nyní je na základě tohoto zákona tato problematika s dokumentacemi již zcela zpřísněna pomocí nařízení vlády. Tedy je potřeba se vyvarovat případným protiprávním jednáním.

Oprávnění TIČR – Tímto oprávněním se výrazně odlišujeme od nepoctivých firem, které sice mají manuální zručnost, ale nemají právní krytí pro provádění daných odborných zásahů do elektroinstalací či dalších zařízení, čímž vzniká obrovské riziko nejenom pro samotnou firmu, ale také pro jejího zákazníka. Tento dokument od technické inspekce pro náš případ zahrnuje následující činnosti v oblasti elektrických zařízení:

Montáže

Opravy

Revize

Zkoušky

Pokud chcete mít jistotu precizně provedených odborných činností, které jsou navíc právně ověřené, můžete se obrátit právě na naši firmu. Naše společnost si Vám ráda dovolí nabídnout naše poskytované služby v této oblasti revize elektro respektive vyhrazených elektrických zařízení, elektrospotřebičů ba i hromosvodových soustav na vašich objektech jak jej máte. Pokud budete mít na nás nějaký ten dotaz v této oblasti, tak se na nás neváhejte obrátit a rádi Vám vaše otázky zodpovíme. Můžete nás kontaktovat například prostřednictvím emailu nebo pak i třeba telefonicky. Zkrátka tak jak Vám zrovna bude vyhovovat. Není radno pak takové kontroly a měření elektrické instalace zanedbávat.

 

 

error: Obsah je chráněn proti kopírování