Kontaktní údaje

Kontaktní údaje

Elektro-revtech s.r.o.

Kolovratská 58/1
Praha 10 – Strašnice
100 00
IČO : 04472420

 

Jednatel společnosti – Roman Novotný RTEZ

Kontaktní údaje

Telefon : +420773280880

Kontaktní údaje

Email : Info.revize@email.cz

Kontaktní údaje

Datová schránka : Bd6uex

 

Jak nás můžete nejrychleji kontaktovat?

Kontaktní údaje

V dnešní době máme doslova neomezené možnosti. Možná se to někomu může zdát přitažené za vlasy, ale v podstatě je to fakt. Když chcete něco zjistit, nemusíte už jako v minulosti spoléhat jen na zlaté stránky nebo na znalosti nejstaršího člena rodiny, který má nejvíce prožito. V době internetu se vám otevírá informační banka, díky které můžete vyřešit všechny své problémy a potíže jedním tahem. Stejné je to i v případě, že hledáte tu nejvhodnější společnost, která by u vás ve firmě či ve vašem bytovém domě provedla revizi elektroinstalace, popřípadě zajistila její opravu. Když objevíte naše internetové stránky, a že to není nikterak složité, pak si velmi snadno můžete zjistit rozsah našich schopností, naše ceny a v podstatě všechny naše služby, kterými vám můžeme posloužit a které pomohou zajistit bezpečnost a perfektní stav elektroinstalací, hromosvodů a elektrických zařízení obecně. A když se tedy rozhodnete, že jsme ti praví, tak co dál? Stačí nás už jen kontaktovat, sdělit nám svou představu a to je celé. Víme, jak je složité si v dnešní době najít čas i na důležité věci, a tak jsme schopni přizpůsobit se vašemu časovém rozvrhu.
Jak nás tedy můžete kontaktovat?
– Korespondenční adresou –
– Pomocí telefonu –
– Pomocí elektronické pošty –
Na našem webu naleznete veškeré tyto kontaktní údaje pěkně pohromadě na jedné jediné stránce, a tak vám už nic nebude bránit v tom si domluvit naše služby. Ať už nás kontaktujete pomocí emailu nebo se raději přímo domluvíte telefonicky, vždy si můžete být jistí, že se vám dostane kvalitního zákaznického servisu a vstřícného vystupování z naší strany. Když si tedy chcete zajistit profesionální služby skutečných odborníků a ještě k tomu mít jistotu, že vaše peněženka neutrpí závažnější újmu, pak kontaktujte nás, a to prostřednictvím možností, které jsme vám zde vyjmenovali.

 

Kontaktní údaje
Hledáte-li spolehlivé revizní techniky, kteří mohou Vaše elektroinstalace a elektrospotřebiče spolehlivě zkontrolovat, pak se neváhejte obrátit na naši firmu, která sídlí v hlavním městě Praha, a to konkrétně v Praze 10 na ulici Kolovratská 58/1.
Neváhejte použít mobilní telefon nebo email
Pokud Vás zajímají specifické informace o provádění revizí nebo se chcete detailně informovat o ceníku, určitě nás kontaktujte e-mailem nebo prostřednictvím telefonu. Naše kontaktní údaje pro vzdálenou komunikaci jsou následující:
Telefon: +420 773280880
E-mail: info.revize@email.cz
Pro pohodlné položení dotazu můžete využít i kontaktní formulář, případě i poptávkový formulář, díky kterému rychle vytvoříte poptávku přímo pro Vaše potřeby. S prováděním revizí elektroinstalací a spotřebičů nemusíte mít žádné starosti, neboť o vše náročné a nepříjemné se postará tým zkušených specialistů z oblasti elektro revizí.