Domů » Připojovací podmínky

Připojovací podmínky

Nevyznáte se v legislativě? Nechte si od nás poradit! Čím déle jsme na tomto světě, tím častěji se setkáváme s tím, že něco neznáme, něčemu nerozumíme, něco neumíme. Rozumně uvažující člověk si ani nepřipustí, že by musel všechno znát, všude být a všechno umět. Ne, rozumně uvažující člověk si raději obstará potřebné informace o tom, kdo mu s tím kterým problémem, s tou kterou otázkou, poradí. A stejné je to i v případě elektroinstalací, jejich oprav nebo nových instalací. I tehdy, pokud zrovna nejsme z oboru, nemůžeme očekávat, že si všechno zařídíme jen pomocí vlastní hlavy a šikovnosti vlastních rukou. Pokud pracujete nebo podnikáte v jiném oboru, než je zrovna elektro a věci s ním spojené, pak od vás nikdo nemůže očekávat ani znalost legislativy, která je s tímto oborem spjatá. Co se však naučit bezpodmínečně musíte, to jsou vaše povinnosti. V tomto případě neznalost neomlouvá, ale nebojte se, jsme tu my, kteří vám mile rádi se vším pomůžeme.

A kdo tedy jsme? Jsme zavedenou společností, která vám pomůže osvětlit vaše povinnosti, zařídíme vám ale také pravidelné kontroly a pomůžeme vám vysvětlit připojovací podmínky tak, že už v tom nikdy nebudete mít zmatek a všechno bude u vás v bytovém domě, firmě či třeba nemocnici v naprostém pořádku. Elektroinstalace se totiž musí udržovat v naprostém pořádku, jinak hrozí nejen reálné riziko velmi vysokých pokut, ale také reálné riziko požárů a dalších závad a poruch, které se dříve či později při zanedbání údržby objeví. Elektro revize připojovací podmínky jsou dané od distributora.

Když si ale zavoláte na pomoc nás, tak:

Si zajistíte profesionální pomoc

Si zajistíte rychlé a cenově dostupné služby

Netrapte se tedy tím, že něčemu nerozumíte nebo nemáte potřebné vzdělání na to či ono. Sedněte si k našemu webu a nechte si od nás poradit a rychle vyřešte vše, co vás trápí. Ať už se jedná o novou přípojku nebo opravu staré elektroinstalace. Vaše elektroinstalace přípojky už také nechte na nás.

error: Obsah je chráněn proti kopírování