Povinnost provozovatele

Víte, že máte také nějaké povinnosti?

Povinnost provozovatele
Povinnost provozovatele
Mnoho lidí si myslí, že být v České republice podnikatel nebo majitel nemovitosti, například bytového domu, je hotový zlatý důl a že se tito lidé topí v penězích. Věděli jste ale, že se za tím skrývají také povinnosti a spousta práce? Vezměme si tedy na paškál jeden aspekt, který má provozovatel nemovitosti za povinnost. A tou oblastí bude pečování o stav elektroinstalace ve společných prostorách bytového domu nebo v místě, kde podniká.
Jaká je tedy povinnost provozovatele?
Zajišťovat pravidelnou revizi elektroinstalací ve společných prostorách a firmách
A víte, co všechno byste měli při kontrole revizním technikům předložit? Pokud nechcete nic zanedbat, tak předložte:
Projektovou dokumentaci elektrického zařízení odpovídající skutečnému stavu
Výchozí revizní zprávu elektrického zařízení
Poslední pravidelnou zprávu elektrického zařízení
Protokol o určení vnějších vlivů
Je jasné, že pokud je revidované zařízení staré, tak často dokumentace zkrátka chybí. To nic nemění na skutečnosti, že revizní technici z naší společnosti odvedou dobře svou práci. Provozovatel však musí spolupracovat. Podívejte se na naše internetové stránky, kde se můžete dozvědět další, podrobnější informace o našich službách. Kontaktujte nás, domluvte se přímo na rozsahu vámi požadovaných prací a my vám samozřejmě sdělíme, co všechno je potřeba vykonat, aby bylo české legislativě a také bezpečnosti elektroinstalace učiněno za dost.
Je nebezpečné ignorovat nebo se pokoušet obcházet zákon a nařízení vlády, protože pak provozovateli hrozí velmi vysoké pokuty, které mohou dosáhnout až k částce dva miliony korun. A to už rozhodně není pakatel, co říkáte?
Podívejte se tedy k nám, na náš web a zajistěte si včas naše služby, získáte tak na svou stranu skutečné odborníky s mnohaletou praxí a bohatými zkušenostmi v revizích a opravách elektroinstalací. Proto se na nás neváhejte obrátit s nějakým tím Vaším dotazem a mi se budeme snažit Vám co nejrychleji odpovědět jak jen budeme moct. A to vše k Vaší maximální spokojenosti.