Domů » Lhůty

Lhůty

Lhůty – Víte, jak často byste měli provádět revize?

V dnešní době je složité si všechno pamatovat. I když máme chytré telefony a další vymoženosti, které často přemýšlí i za nás, tak i tehdy se nás stane, že na něco zapomeneme. Nebo vlastně ani nevíme, že jsme to či ono měli udělat. A bohužel, nestává se to jen zřídka. A co je horší, často to znamená i ohrožení naší vlastní bezpečnosti. O čem to teď mluvíme, ptáte se? Nechceme vás zbytečně děsit, ale je to tak, a jedná se o  revize elektroinstalací v bytových domech, rodinných domech i bytech, jedná se o revize elektrospotřebičů a jedná se také o lhůty revizí, které jsou nastaveny a které mnoho z nás nezná nebo ani netuší, že by se něco takového mělo dít pravidelně. Sáhněte si do svědomí a sami si odpovězte, jestli jste v této oblasti lidského života pečliví a dodržujete lhůty dané zákonem a nařízením vlády, nebo jestli tuto svou povinnost zanedbáváte a tím pádem se vystavujete zbytečnému riziku poruch, požárů a také vysokých pokut. Jak jste tedy na tom vy? Pokud nevíte, jaké jsou revizní zákonné lhůty pro jednotlivé druhy revizí, měli byste navštívit náš web, protože tam se vše potřebné dozvíte a nejen to!

Na našich internetových stránkách si totiž můžete rovnou revize i objednat a nechat provést od naší specializované společnosti!

Nabídneme vám :

– Revize elektrických spotřebičů –

– Revize elektroinstalací v bytových domech, rodinných domech i bytech –

– Nabídneme vám rovnou i možnost odstranění zjištěných závad –

– Pravidelné kontroly –

Když si tedy zamluvíte naše služby, v podstatě se nebudete muset už o nic starat. Proč? Protože jsme schopni lhůty dodržovat za vás, protože jsme schopni provést tyto odborné práce rychle, kvalitně a levně a protože si těžko můžete představit lepší možnost, jak se zbavit všech starostí a hrozeb, které vyplývají z nedostatečných kontrol elektroinstalací či spotřebičů.

error: Obsah je chráněn proti kopírování