Instalace

Instalace elektro

Instalace
Instalace
Mějte povědomí o vyhláškách v oblasti elektrorevize
Často se stává, že mají lidé vlastní podnikání, nejrůznější firmy i obchůdky, ale zapomínají, že je třeba plnit také nějaké povinnosti, které možná na první pohled nepůsobí až tak důležitě, ale bez jejich dodržení by mohlo dojít k velkému problému. Vy jste se právě dozvěděli, že musíte splnit některé podstatné body také z oblasti instalace elektroinstalace a elektrorevize, ale víte, že to sami rozhodně nezvládnete? Proto jsme tu pro vás my, kteří vám pomůžeme projít vše, co je třeba zařídit! V první řadě byste se měli zaměřit na vyhlášky a zákony, jako jsou:
Norma ČSN 331610 pro kontrolu elektrospotřebičů
Nařízení vlády č. 378/2001 Sb.
Norma ČSN 331600 pro kontrolu ručního nářadí
Zákon č.262/2006 Sb.
Norma ČSN 33 1500 pro elektrorevize
        Postaráme se o to, abyste měli dobře provedenou instalaci a elektrorevizi všech spotřebičů a abyste měli zkontrolovanou elektroinstalaci, čímž splníte všechny důležité požadavky a budete si moci odškrtnout úkol, který zkrátka splnit a vyřešit musíte. Obraťte se na nás s důvěrou a to i v případě, že budete mít jakékoli dotazy a budete potřebovat poradit ať už ohledně revize instalace či revize elektrospotřebičů.  Abyste měli přehled o tom, co vám můžeme nabídnout, je zde stručný přehled:
revize společných prostor v bytových domech
revize elektrospotřebičů
pravidelná údržba a kontrola instalace
Je lepší mít vše zkontrolované, protože někdy jen instalace zdánlivě obyčejného elektrospotřebiče může udělat drobné potíže. Nechte si tedy vše překontrolovat v pravidelných intervalech, popřípadě udržovat od odborníků, kteří vědí co dělat i v případě, že něco nebude v pořádku. Když budete mít nějaký ten problém, neváhejte se na nás obrátit jakým koliv možným způsobem. Způsobů jak nás kontaktovat je velice mnoho. Například jeden z kontaktu je třeba emailová adresa nebo kontaktní webový formulář a nebo přímo na telefoní mobilní linku.