Domů » Elektrorevize

Elektrorevize

Elektrorevize – Často si říkáte, že se původně zdálo celé podnikání snazší? Chtěli jste mít jednodušší práci, ale v současné době si všímáte, že není vůbec jednoduché dostát všem vyhláškám a zákonům, které musíte splňovat a dodržovat? Nejpodstatnější je ovšem všechny tyto vyhlášky znát a vědět, že vůbec existují, abyste se na ně mohli zaměřit. Ty, které patří mezi nejdůležitější i z hlediska bezpečnosti, jsou například pravidelné elektrorevize! Abyste věděli, o co vše vlastně jde, určitě oceníte menší přehled toho, co je třeba mít na paměti. Podívejme se tedy na nařízení vlády a na zákony, které momentálně platí a je třeba je mít na pozoru.

  • Norma ČSN 33 1500 pro elektrorevize
  • Norma ČSN 331600 ed.2  pro kontrolu elektrospotřebičů
  • Zákon č.262/2006 Sb.
  • Norma ČSN 331600 ed. 2 pro kontrolu ručního nářadí
  • Nařízení vlády č. 250/2021 Sb.

Sami vidíte, že těch povinností není zrovna nejméně, ale nemusíte věšet hlavu zoufalstvím, protože jsou tu možnosti, jak vše jednoduše a rychle zařídit. Nic z toho nemusíte přeci umět sami, je třeba si jen najít ty správné lidi, kteří vám budou schopni pomoci a udělají potřebné věci za vás! Kde ale najít odborníka, který by se ve všem skvěle vyznal a odvedl svou práci více než dobře? Stačí, abyste si dobře pročetli, co poskytujeme za služby my, a můžete si oddychnout, protože zjistíte, že bychom zvládli vše za vás, stačí nám zatelefonovat! Postaráme se o revize během pár chvil. A proč byste se měli spolehnout zrovna na nás? Kromě toho, že naši lidé mají odborné znalosti z oboru, tak jistě oceníte také zkušenosti a přijatelné ceny! Stačí si jen vybrat, které služby by se vám hodily nejvíce, protože toho nabízíme více:

  • revize společných prostor v bytových domech   
  • revize elektrospotřebičů
  • pravidelná údržba a kontrola

Tak neváhejte dlouho, netrapte se tím, že nevíte, jak byste mohli všechny podmínky splnit, jaká je kde spotřeba, zkrátka se obraťte na nás, protože jedině tak si zajistíte spokojenost a klid bez zbytečných starostí. Náš revizní technik se o vše podstatné postará. Elektrorevize – Naše společnost si Vám ráda dovolí nabídnout naše poskytované služby v této oblasti revize elektro respektive vyhrazených elektrických zařízení, elektrospotřebičů ba i hromosvodových soustav na vašich objektech jak jej máte. Pokud budete mít na nás nějaký ten dotaz v této oblasti, tak se na nás neváhejte obrátit a rádi Vám vaše otázky zodpovíme. Můžete nás kontaktovat například prostřednictvím emailu nebo pak i třeba telefonicky. Zkrátka tak jak Vám zrovna bude vyhovovat. Není radno pak takové kontroly a měření elektrické instalace zanedbávat. Pamatujte že prevence prostřednictvím kontroly a údržby je zcela nepochybně základ pro bezpečnou provozuschopnost Vašeho elektrického zařízení či revize hromosvodu. V dnešní době není moc radno podceňovat bezpečnost a to když to vyplívá z různých nařízení vlády a jiných zákonných nařízení. Vždyť jde přeci o Vaší bezpečnost v užívání elektrické instalace. Taková instalace musí být bezpečná a plně provozuschopná. Proto je třeba věnovat jí řádní kontroly a potřebný servis v této oblasti vyhrazených technický zařízení elektro. K pravidelné kontrole a preventivní údržby jsou a mají své důležité opodstatnění. Ostatně budete mít i po starostech ohledně kontrolních úřadů že jste nic nezanedbali.

error: Obsah je chráněn proti kopírování