Domů » Elektrorevize

Elektrorevize

Často si říkáte, že se původně zdálo celé podnikání snazší? Chtěli jste mít jednodušší práci, ale v současné době si všímáte, že není vůbec jednoduché dostát všem vyhláškám a zákonům, které musíte splňovat a dodržovat? Nejpodstatnější je ovšem všechny tyto vyhlášky znát a vědět, že vůbec existují, abyste se na ně mohli zaměřit. Ty, které patří mezi nejdůležitější i z hlediska bezpečnosti, jsou například pravidelné elektrorevize! Abyste věděli, o co vše vlastně jde, určitě oceníte menší přehled toho, co je třeba mít na paměti. Podívejme se tedy na nařízení vlády a na zákony, které momentálně platí a je třeba je mít na pozoru.

Norma ČSN 33 1500 pro elektrorevize

Norma ČSN 331600 ed.2  pro kontrolu elektrospotřebičů

Zákon č.262/2006 Sb.

Norma ČSN 331600 pro kontrolu ručního nářadí

Nařízení vlády č. 378/2001 Sb.

       Sami vidíte, že těch povinností není zrovna nejméně, ale nemusíte věšet hlavu zoufalstvím, protože jsou tu možnosti, jak vše jednoduše a rychle zařídit. Nic z toho nemusíte přeci umět sami, je třeba si jen najít ty správné lidi, kteří vám budou schopni pomoci a udělají potřebné věci za vás! Kde ale najít odborníka, který by se ve všem skvěle vyznal a odvedl svou práci více než dobře? Stačí, abyste si dobře pročetli, co poskytujeme za služby my, a můžete si oddychnout, protože zjistíte, že bychom zvládli vše za vás, stačí nám zatelefonovat! Postaráme se o revize během pár chvil. A proč byste se měli spolehnout zrovna na nás? Kromě toho, že naši lidé mají odborné znalosti z oboru, tak jistě oceníte také zkušenosti a přijatelné ceny! Stačí si jen vybrat, které služby by se vám hodily nejvíce, protože toho nabízíme více:

revize společných prostor v bytových domech   

revize elektrospotřebičů

pravidelná údržba a kontrola

Tak neváhejte dlouho, netrapte se tím, že nevíte, jak byste mohli všechny podmínky splnit, jaká je kde spotřeba, zkrátka se obraťte na nás, protože jedině tak si zajistíte spokojenost a klid bez zbytečných starostí. Náš revizní technik se o vše podstatné postará.

error: Obsah je chráněn proti kopírování