Domů » Elektroinstalace domovní

Elektroinstalace domovní

Jistě víte, že co objekt, to naprosto jiná elektroinstalace. Zatímco na stavbě je elektroinstalace zavedená jen velmi provizorně, ve výrobním závodu bude elektroinstalace zařízená vzhledem k funkci, elektroinstalace domovní bude naopak dbát na bezpečí. Elektrická energie je báječný sluha, ale zlý pán. Nejvíce domácnost trpí tehdy, když je elektroinstalace zavedená nekvalitně.

Kvalitní realizace vyřeší mnoho budoucích problémů

V případě, že je realizace elektroinstalace v režii nezkušených techniků, může se velmi jednoduše stát, že výsledek v podobě elektroinstalace bude:

Nebezpečný

Nespolehlivý

Nepřehledný

Bude potřebovat dřívější výměnu

Špatně zhotovená elektroinstalace prodlouží dobu, kdy se nebudete moci nastěhovat do svého domu. K nové realizaci totiž neodmyslitelně patří elektro  revize , kterou však nekvalitně realizované elektro zařízení neprojdou. Je tedy lepší, když je domovní elektroinstalace realizovaná pod záštitou někoho, kdo ví, co se sluší a patří. V případě nějakých dotazů z naší oblastí revizí elektroinstalací a elektro rozvodů se neváhejte na nás obrátit. Rádi Vám odpovím nejlépe jak budeme moct. Taktéž je zapotřebí k takovým revizím elektro předkládat patřičné dokumentace. Například projektová dokumentace elektrických zařízení a hromosvodů, dále pak protokol o určení vnějších vlivů a jiné související dokumentace. V případě dotazů Nás neváhejte kontaktovat rádi Vám je zodpovíme.

error: Obsah je chráněn proti kopírování