Domů » Elektroinstalace bytová

Elektroinstalace bytová

Při přestavbě bytu se nesmí zapomínat ani na výměnu vodovodů, odpadů, ale také elektroinstalace. Právě díky elektroinstalaci jsou domácnosti dnešní doby tak pohodlné. Co by dnešní lidé dělali bez elektrické energie? Proto je důležité usilovat o to, aby elektroinstalace bytová splňovala všechny nároky na kvalitně zhotovenou elektroinstalaci. Mohlo by se vám zdát, že na všechny požadavky elektroinstalací se budou vztahovat určité normy. Ačkoliv to tak je, mnoho nekvalitních techniků tyto požadavky nedodržuje.

Kvalita pramení ze zkušeností

Čím zkušenější technik, tím je větší šance, že výsledná revize elektroinstalace bude fungovat bez problémů po dobu své životnosti. K tomu samozřejmě přispívají i pravidelné revize, které mají za úkol kontrolovat:

Bezpečí

Spolehlivost

Dodržování aktuálních norem

Pakliže chcete mít funkční domácnost bez rizika zranění elektrickým proudem, dbejte na to, aby vaše elektroinstalace byla vždy v té nejlepší kondici. A za rozumnou cenu mrkněte na náš ceník. Jak jistě víte každá domácnost dnes má svou vlastní elektrickou instalaci. Jednou za nějaký ten čas by si určitě zasloužila nějakou tu kontrolu a plnou péči v podobě nějaké pravidelné údržby, čištění, dotahování kontaktních spojů, měření příslušných veličin která mohou odhalit případní skrytá nebezpečí. Veličiny které se měří jsou například impedance vypínací smyčky, izolační stavy vodičů, odpory ochranných vodičů a jiné podobné veličiny.

error: Obsah je chráněn proti kopírování