Domů » Elektroinstalace bytová

Elektroinstalace bytová

Elektroinstalace bytová – Při přestavbě bytu se nesmí zapomínat ani na výměnu vodovodů, odpadů, ale také elektroinstalace. Právě díky elektroinstalaci jsou domácnosti dnešní doby tak pohodlné. Co by dnešní lidé dělali bez elektrické energie? Proto je důležité usilovat o to, aby elektroinstalace bytová splňovala všechny nároky na kvalitně zhotovenou elektroinstalaci. Mohlo by se vám zdát, že na všechny požadavky elektroinstalací se budou vztahovat určité normy. Ačkoliv to tak je, mnoho nekvalitních techniků tyto požadavky nedodržuje.

  • Kvalita pramení ze zkušeností

Čím zkušenější technik, tím je větší šance, že výsledná revize elektroinstalace bude fungovat bez problémů po dobu své životnosti. K tomu samozřejmě přispívají i pravidelné revize, které mají za úkol kontrolovat:

  • Bezpečí
  • Spolehlivost
  • Dodržování aktuálních norem

Pakliže chcete mít funkční domácnost bez rizika zranění elektrickým proudem, dbejte na to, aby vaše elektroinstalace byla vždy v té nejlepší kondici. A za rozumnou cenu mrkněte na náš ceník. Jak jistě víte každá domácnost dnes má svou vlastní elektrickou instalaci. Jednou za nějaký ten čas by si určitě zasloužila nějakou tu kontrolu a plnou péči v podobě nějaké pravidelné údržby, čištění, dotahování kontaktních spojů, měření příslušných veličin která mohou odhalit případní skrytá nebezpečí. Veličiny které se měří jsou například impedance vypínací smyčky, izolační stavy vodičů, odpory ochranných vodičů a jiné podobné veličiny. Elektroinstalace bytová – Naše společnost si Vám ráda dovolí nabídnout naše poskytované služby v této oblasti revize elektro respektivě vyhrazených elektrických zařízení, elektrospotřebičů ba i hromosvodových soustav na vašich objektech jak jej máte. Pokud budete mít na nás nějaký ten dotaz v této oblasti, tak se na nás neváhejte obrátit a rádi Vám vaše otázky zodpovíme. Můžete nás kontaktovat například prostřednictvím emailu nebo pak i třeba telefonicky. Zkrátka tak jak Vám zrovna bude vyhovovat. Není radno pak takové kontroly a měření elektrické instalace zanedbávat. Pamatujte že prevence prostřednictvím kontroly a údržby je zcela nepochybně základ pro bezpečnou provozuschopnost Vašeho elektrického zařízení či revize hromosvodu. V dnešní době není moc radno podceňovat bezpečnost a to když to vyplívá z různých nařízení vlády a jiných zákonných nařízení. Vždyť jde přeci o Vaší bezpečnost v užívání elektrické instalace. Taková instalace musí být bezpečná a plně provozuschopná. Proto je třeba věnovat jí řádní kontroly a potřebný servis v této oblasti vyhrazených technický zařízení elektro.

error: Obsah je chráněn proti kopírování