Domů » Revize spotřebičů a měření

Revize spotřebičů a měření

Revize spotřebičů a měření – Elektrospotřebiče využívá naprosto každý. Nemusí se přitom jednat jenom o elektrospotřebiče pro domácnost. Například ve firmách se často používají pracovní zařízení a nářadí, které musí být pravidelně kontrolováno, jako třeba celá elektroinstalace. Tato povinnost je podložena ČSN 33 1600 ed.2/Z2, která hovoří mimo jiné o tom, že provozovatel elektrospotřebiče by měl umět svá elektronická zařízení ovládat a obecně znát.

 

 

  • Nic nezanedbat je základ

To nejhorší, co se může stát, je samozřejmě úraz. Kromě toho však vlivem elektrospotřebiče ve špatném stavu může nastat i problém s funkčností, což se ve firmě může velmi prodražit. Zajisté proto dáte za pravdu tomu, že je vhodnější čas od času provést revize spotřebičů než následně řešit akutní problém s daným zařízením.

  • Provozovatel jako klíčová osoba

Pokud jste si mysleli, že majitel je ten, kdo se o vše musí starat, pak jste na omylu. Je to právě provozovatel, který se stará o naprosto bezchybnou funkčnost elektrospotřebičů. Revize spotřebičů a měření – Naše společnost si Vám ráda dovolí nabídnout naše poskytované služby v této oblasti revize elektro respektive vyhrazených elektrických zařízení, elektrospotřebičů ba i hromosvodových soustav na vašich objektech jak jej máte. Pokud budete mít na nás nějaký ten dotaz v této oblasti, tak se na nás neváhejte obrátit a rádi Vám vaše otázky zodpovíme. Můžete nás kontaktovat například prostřednictvím emailu nebo pak i třeba telefonicky. Zkrátka tak jak Vám zrovna bude vyhovovat. Není radno pak takové kontroly a měření elektrické instalace zanedbávat. Pamatujte že prevence prostřednictvím kontroly a údržby je zcela nepochybně základ pro bezpečnou provozuschopnost Vašeho elektrického zařízení či revize hromosvodu. V dnešní době není moc radno podceňovat bezpečnost a to když to vyplívá z různých nařízení vlády a jiných zákonných nařízení. Vždyť jde přeci o Vaší bezpečnost v užívání elektrické instalace. Taková instalace musí být bezpečná a plně provozuschopná. Proto je třeba věnovat jí řádní kontroly a potřebný servis v této oblasti vyhrazených technický zařízení elektro. K pravidelné kontrole a preventivní údržby jsou a mají své důležité opodstatnění. Ostatně budete mít i po starostech ohledně kontrolních úřadů že jste nic nezanedbali.

error: Obsah je chráněn proti kopírování