Domů » Revize hromosvodů

Revize hromosvodů

Revize hromosvodů – Hromosvody představují důležitý prvek každého objektu, který je chráněný proti výbojům blesků. Aby však mohly tyto ochranné prvky fungovat na sto procent, je nutné provádět pravidelné revize. O tyto revize hromosvodů se může postarat zkušený technik, který má k provádění revizí veškeré důležité schopnosti, vědomosti a také praxi.

Svěřte svůj objekt do rukou specialistům

Protože hromosvody mají nemalý vliv na bezpečnost celého objektu, neměli byste výběr revizního technika podceňovat. Zkušený technik totiž zná problémová místa, která se na hromosvodu nachází. Jde především o správné uzemnění, které je nutné pečlivě kontrolovat nejenom z mechanické stránky, ale také ze stránky celkového průchodu elektrického proudu a podobně.

Není to jenom o dodržování lhůt

Hromosvod musí být v tom nejlepším stavu, o což se nepostará revizní technik, ale vaše pravidelně kontroly a případě opravy zkušených techniků. Naše společnost si Vám ráda dovolí nabídnout naše poskytované služby v této oblasti revize elektro respektivě vyhrazených elektrických zařízení, elektrospotřebičů ba i hromosvodových soustav na vašich objektech jak jej máte. Pokud budete mít na nás nějaký ten dotaz v této oblasti, tak se na nás neváhejte obrátit a rádi Vám vaše otázky zodpovíme. Můžete nás kontaktovat například prostřednictvím emailu nebo pak i třeba telefonicky. Zkrátka tak jak Vám zrovna bude vyhovovat. Není radno pak takové kontroly a měření elektrické instalace zanedbávat. Pamatujte že prevence prostřednictvím kontroly a údržby je zcela nepochybně základ pro bezpečnou provozuschopnost Vašeho elektrického zařízení či revize hromosvodu.

error: Obsah je chráněn proti kopírování