Domů » Revize elektro lhůty

Revize elektro lhůty

Revize elektro lhůty – Zajímají Vás lhůty provádění revizí elektroinstalací? Co oblast nebo typ zařízení, to naprosto jiné lhůty. Zatímco v bytových domech nejsou nároky na provádění revizí tak velké, například na prozatímních staveništích je nutné provádět revize každý půl rok. Proč tomu tak je?

Rizikovost prostředí = z logiky věcí vyplývá, že rizikovější prostředí je to méně chráněné před povětrnostními vlivy nebo například přímo vlhké či mokré prostředí (koupelny)

Množství lidí, které přijde s elektroinstalací do styku = prostory s větším množství lidí na jednom místě, jako třeba divadla, je nutné kontrolovat častěji

Náročnost využívání = staveniště jsou intenzivně využívaná, stejně jako nemocnice nebo třeba kino sály

Požadavky na spolehlivost = při odstávce kvůli opravám by mohly narůstat škody z ušlého zisku, což je příklad firem

Pakliže nechcete nic zanedbat, provádějte revize v určených intervalech. Revize elektro lhůty nejsou nijak extrémně přísné, a proto je jejich dodržování jednoduché.

Naše společnost si Vám ráda dovolí nabídnout naše poskytované služby v této oblasti revize elektro respektivě vyhrazených elektrických zařízení, elektrospotřebičů ba i hromosvodových soustav na vašich objektech jak jej máte. Pokud budete mít na nás nějaký ten dotaz v této oblasti, tak se na nás neváhejte obrátit a rádi Vám vaše otázky zodpovíme. Můžete nás kontaktovat například prostřednictvím emailu nebo pak i třeba telefonicky. Zkrátka tak jak Vám zrovna bude vyhovovat. Není radno pak takové kontroly a měření elektrické instalace zanedbávat. Pamatujte že prevence prostřednictvím kontroly a údržby je zcela nepochybně základ pro bezpečnou provozuschopnost Vašeho elektrického zařízení či revize hromosvodu.

error: Obsah je chráněn proti kopírování