Domů » Revize el. spotřebičů termíny

Revize el. spotřebičů termíny

Revize el. spotřebičů termíny – Ačkoliv na pravidelné revize mnoho lidí nemyslí, je dobré si čas od času připomenout revize el. spotřebičů termíny, které v tomto odvětví platí. Tyto termíny jsou důležité především pro samotné provozovatele, kteří by se měli postarat o provedení revize. Pokud tedy nevíte, jaké termíny dodržovat, může vám napovědět následující seznam:

Před předáním uživateli – zařízení určené k pronájmu ze skupiny A

Jednou za půl roku – ostatní elektrospotřebiče nepřipevněné spadající do skupiny B, dále pak spotřebiče a ruční nářadí třídy II a III taktéž skupiny B a spotřebiče třídy I ze skupiny C

Jednou za rok – spotřebiče spadající do třídy II a III ze skupin C, D a E

Jedenkrát za dva roky – veškeré ostatní elektrospotřebiče

Jedná se o přepis tabulky, která znázorňuje informace z norem. Před konečným provedením revize se však neváhejte informovat o aktuálních vyhláškách a předpisech, neboť samotné termíny mohou být mírně pozměněné. Naše společnost si Vám ráda dovolí nabídnout naše poskytované služby v této oblasti revize elektro respektivě vyhrazených elektrických zařízení, elektrospotřebičů ba i hromosvodových soustav na vašich objektech jak jej máte. Pokud budete mít na nás nějaký ten dotaz v této oblasti, tak se na nás neváhejte obrátit a rádi Vám vaše otázky zodpovíme. Můžete nás kontaktovat například prostřednictvím emailu nebo pak i třeba telefonicky. Zkrátka tak jak Vám zrovna bude vyhovovat. Není radno pak takové kontroly a měření elektrické instalace zanedbávat. Pamatujte že prevence prostřednictvím kontroly a údržby je zcela nepochybně základ pro bezpečnou provozuschopnost Vašeho elektrického zařízení či hromosvodu.

error: Obsah je chráněn proti kopírování