Domů » Revizáci elektrospotřebičů

Revizáci elektrospotřebičů

Málokdo provádí revize elektrospotřebičů i v domácnosti. Mnohem důležitější jsou Revizáci elektrospotřebičů ve firmách. Tam totiž se spotřebiči pracuje více osob v určitém časovém úseku, a proto se může stát, že se přihodí nějaká závada s větší pravděpodobností, než je tomu právě v domácnosti. Z tohoto důvodu jsou revize spotřebičů ve firmách povinné a musí být prováděny ve stanovených intervalech. Jaké intervaly v této oblasti existují a čím jsou ovlivněné?

Zařízení se mohou dělit mnohými způsoby

Revizáci elektrospotřebičů – Abyste pochopili dělení revizí a lhůty, které jsou stanoveny, je nutné si uvědomit různá místa používání zařízení. Od toho se také odvíjí lhůty:

  • Pronájem = před vydáním provozovateli
  • Používané ve venkovním prostoru = 1x za půl roku
  • Používané v průmyslu = jednou za půl roku až jednou za dva roky
  • Veřejně přístupné prostory = jedenkrát za rok
  • Administrativní činnost = jednou až dvakrát za dva roky

Naše společnost si Vám ráda dovolí nabídnout naše poskytované služby v této oblasti revize vyhrazených elektrických zařízení, revize elektrospotřebičů a také i revize hromosvodů na vašem objektu. Bezpečnost je především základ. A taková prevence v této podobě kontrol a revizních kontrol je zcela určitě na místě nemyslíte ?? V případě Vaší potřeby se na nás neváhejte obrátit a rádi Vám s tím pomůžeme jak jen budeme moci. Na našem webu najdete i dostatek informací v tomto ohledu vyhrazených elektrických zařízení.

error: Obsah je chráněn proti kopírování