Domů » Pravidelné revize

Pravidelné revize

Pravidelné revize – Elektroinstalační zařízení má veškeré výhody a nevýhody na použití nejen v domácnosti, ale i v průmyslovém prostředí. Zařízení je potřeba napájet nějakou energii, ať ze zdrojů distributora elektrické energie nebo nějakým jiným náhradním zdrojem v podobě baterií nebo i motorového zdroje typu centrály. Při výpadku elektřiny od Vašeho distributora elektrické energie napájecí z jejich distribuční sítě si můžete zajistit již nějakým náhradním zdrojem elektrické energie.

  • Proč dodržovat vlastně pravidelně revize ?

Po takovém to výpadku z distribuční sítě dodavatele elektrické energie je třeba dbát na kontrolu elektrického zařízení z důvodu obnovy dodávky do distribuční sítě kvůli velikým proudovým nárazů. V mnoha domácnostech se na tuto činnost téměř nemyslí a pak by se mohlo stát, že dojde k nechtěným komplikacím na vaší elektroinstalaci. Proto jsme tady my, abychom Vás dokázali zbavit nepříjemných obav zda-li vaše instalace elektriky je zcela bezpečná pro normální používání v běžné domácnosti.

Revize se neprovádějí nejen za důvodu ,aby jste uspokojili energetický zákon, ale hlavně jde o Vaší pravidelnou bezpečnost. Revize HDV – Bezpečnost Vaší elektriky je základem pro Váš nevšední život a běžné využití v praxi. Naše služby jsou dodržovány v rámci platných legislativ a platných norem ČSN. Distributoři co dodávají elektřinu do distribuční sítě, dbají také na bezpečnost Vašich elektroměrových přípojek a to tím že se musí dodržovat takzvané připojovací podmínky dle každého distributora, který si podmínky připojovací určuje naprosto naprosto sám. A je nutno tyto podmínky respektovat jinak Vám přeruší dodávku zdroje elektrické energie. A Proto neváhejte se na nás obrátit ve vašem potřebném případě. Můžete nás snadno kontaktovat je to přeci jednoduché například můžete zvolit několik variant komunikace emailovou zprávou či dotazem nebo nás můžete kontaktovat telefonicky. Veškeré potřebné kontakty najdete na našem velice přehledném webu.

  • Proto Vás těchto obav dokážeme zbavit a to tím, že :
  • Provedeme pravidelnou kontrolu
  • Zajistíme diagnostiku elektro zařízení
  • Změříme izolační stav
  • Zjistíme Impedanci vypínací smyčky

Pravidelné revize – Naše společnost si Vám ráda dovolí nabídnout naše poskytované služby v této oblasti revize elektro respektive vyhrazených elektrických zařízení, elektrospotřebičů ba i hromosvodových soustav na vašich objektech jak jej máte. Pokud budete mít na nás nějaký ten dotaz v této oblasti, tak se na nás neváhejte obrátit a rádi Vám vaše otázky zodpovíme. Můžete nás kontaktovat například prostřednictvím emailu nebo pak i třeba telefonicky. Zkrátka tak jak Vám zrovna bude vyhovovat. Není radno pak takové kontroly a měření elektrické instalace zanedbávat. Pamatujte že prevence prostřednictvím kontroly a údržby je zcela nepochybně základ pro bezpečnou provozuschopnost Vašeho elektrického zařízení či revize hromosvodu. V dnešní době není moc radno podceňovat bezpečnost a to když to vyplívá z různých nařízení vlády a jiných zákonných nařízení. Vždyť jde přeci o Vaší bezpečnost v užívání elektrické instalace. Taková instalace musí být bezpečná a plně provozuschopná. Proto je třeba věnovat jí řádní kontroly a potřebný servis v této oblasti vyhrazených technický zařízení elektro. K pravidelné kontrole a preventivní údržby jsou a mají své důležité opodstatnění. Ostatně budete mít i po starostech ohledně kontrolních úřadů že jste nic nezanedbali.

error: Obsah je chráněn proti kopírování