Domů » Lhůty revize elektro

Lhůty revize elektro

Lhůty revize elektro – O tom, že je nutné u elektrospotřebičů, elektroinstalací a dalších elektro zařízení nutné provádět pravidelné revize, už jistě víte. Je to velmi důležité nejenom proto, že se tak můžete vyhnout pokutě a že budete mít jistotu, že vše funguje, jak má, ale také proto, že tím můžete předejít ohrožení majetku, či zdraví, které by vzniklo následkem požáru. Co ale možná nevíte je to, jak často takové revize mají probíhat. Jistě máte mnoho jiných starostí a toto je věc, kterou nestíháte sledovat.

Přece jen, tyto lhůty závisí na několika faktorech. Naštěstí stačí pouze se obrátit na nás, neboť mi velmi dobře známe veškeré lhůty a elektro revize u Vás provedeme velmi pečlivě. Víme, že Vaše bezpečí je velice zásadní. Proto nezanedbávejte zákonem stanovené lhůty. Nemusíte se v nich orientovat, stačí nás pouze kontaktovat.

  • Co od nás můžete očekávat?
  • Profesionálně provedenou práci
  • Spolehlivost
  • Pečlivost
  • Flexibilitu
  • Nízké ceny

Lhůty revize elektro – Naše společnost si Vám ráda dovolí nabídnout naše poskytované služby v této oblasti revize elektro respektive vyhrazených elektrických zařízení, elektrospotřebičů ba i hromosvodových soustav na vašich objektech jak jej máte. Pokud budete mít na nás nějaký ten dotaz v této oblasti, tak se na nás neváhejte obrátit a rádi Vám vaše otázky zodpovíme. Můžete nás kontaktovat například prostřednictvím emailu nebo pak i třeba telefonicky. Zkrátka tak jak Vám zrovna bude vyhovovat. Není radno pak takové kontroly a měření elektrické instalace zanedbávat. Pamatujte že prevence prostřednictvím kontroly a údržby je zcela nepochybně základ pro bezpečnou provozuschopnost Vašeho elektrického zařízení či revize hromosvodu. V dnešní době není moc radno podceňovat bezpečnost a to když to vyplívá z různých nařízení vlády a jiných zákonných nařízení. Vždyť jde přeci o Vaší bezpečnost v užívání elektrické instalace. Taková instalace musí být bezpečná a plně provozuschopná. Proto je třeba věnovat jí řádní kontroly a potřebný servis v této oblasti vyhrazených technický zařízení elektro. K pravidelné kontrole a preventivní údržby jsou a mají své důležité opodstatnění. Ostatně budete mít i po starostech ohledně kontrolních úřadů že jste nic nezanedbali.

error: Obsah je chráněn proti kopírování