Domů » Elektroinstalace revize

Elektroinstalace revize

Pravidelná údržba a kontrola elektroinstalace

Odborné práci by se měli věnovat jen kvalifikovaní lidé, kteří se ve svém oboru skutečně dobře vyznají. I vy si to myslíte, protože máte momentálně na krku pravidelnou údržbu, co se elektřiny týče, takže je na řadě také samozřejmě revize  elektroinstalace? Sami si na to rozhodně netroufnete a nemá ponětí, kdo by to mohl udělat? Chtěli byste si užívat klidu, ale nejde to, jelikož doposud nemáte přehled o žádných vyhláškách či zákonech, které jsou aktuální a je třeba se na ně zaměřit a dodržet vše, co nařizují? My vám dostačující přehled uděláme!

Aktuální normy a zákony:

Zákon č.262/2006 Sb.

Norma ČSN 33 1500 pro elektrorevize

Nařízení vlády č. 378/2001 Sb.

Norma ČSN 331600 pro kontrolu ručního nářadí

Norma ČSN 331610 pro kontrolu elektrospotřebičů

Pokud už budete vědět, které normy je třeba splnit, jsou tu pro vás naše služby, kterých můžete naprosto kdykoli využít! My se vždy a bez rozdílu snažíme pro své zákazníky udělat to nejlepší a nabízíme maximální vstřícnost v ohledu jednání i časové flexibilitě. Obraťte se právě na nás, protože právě my vám dokážeme nabídnout mnoho! Podívejte se alespoň na něco málo, co od nás můžete čekat:

Naprostou profesionalitu

Rychlé vyřízení dané revize nebo opravy

Revize elektroinstalace i elektrospotřebičů

Věřte, že je vždy lepší mít věci zkontrolované od odborníků, protože někdy jen zapojení obyčejného  elektrospotřebiče dokáže udělat pěkný nepořádek a problémy. Pravidelně si nechávejte překontrolovat či udržovat od zkušených odborníků, kteří vědí co dělat i v případě, že se přijde na závadu. V takovém případě je možné se dohodnout rovnou na konkrétních postupech oprav či se poradit, co je třeba s problémem udělat. Svěřte se do rukou nám, nebudete litovat, protože my klademe důraz na spokojenost klienta! V případě jakýchkoliv dotazů Vám rádi odpovíme tak aby jste byly maximálně v podvědomí elektrických rozvodů. Naše poskytované služby v oblasti revize vyhrazených elektrických zařízení jsou Vám k dispozici.

error: Obsah je chráněn proti kopírování