Domů » Elektro revize přípojky

Elektro revize přípojky

Nové připojení k elektrické síti s sebou přináší mnoho starostí. Jednou z nich je i elektro revize přípojky, která musí být uskutečněna ještě před samotným uvedením do provozu. Vyžaduje to nejenom česká legislativa, ale také zdravý rozum člověka, která chce žít v bezpečí.

Profesionální přístup je samozřejmostí

Aby však mohla revize proběhnout v poklidu a hlavně mohla být vyhotovena precizně, je důležitý profesionální přístup revizního technika, který nic nezanedbá. Správný postup samotné revize je základním předpokladem pro zajištění správné funkce přípojky, která bude následující období, často velmi dlouhé, spolehlivě fungovat. Je tedy nadmíru žádoucí, aby revizní technik bral svou práci svědomitě.

Připojení k síti na dlouhá léta

Jakmile je jednou přípojka zhotovena, povětšinou ji nic nebrání v provozu. Někdy je však nutné přípojku znovu zprovoznit, neboť byla z důvodu neplacení účtů za elektrickou energii odpojena. Elktroměrové přípojky se řídí pravidly distributora elektrické energie. Mají nastavená své pravidla v podobě připojovacích podmínek. Bez nich by Vám měřící zařízení nenainstalovali a neobnovili odběr elektrické energie. A jak je známo bez elektrické energie se dneska nikdo moc určitě neobejde. Taková pravidla bohužel musí být pezpodmínečně dodržena jinak by nebvyla elektrická energie.

error: Obsah je chráněn proti kopírování