Domů » Normy

Normy

 Víte, podle čeho se řídí revize elektrospotřebičů?

Může se nám občas zdát, že to či ono se neřídí zcela přesnými pravidly. Ale to bývá většinou jen tím, že nemáme dostatek informací. Jistě jste i vy již slyšeli o tom, že pravidelné revize elektroinstalací jsou nejen, že prospěšné, a odstraňují nebezpečí jejich výpadků, poruch či nedej bože požárů, ale také jsou zároveň podloženy zákonem. A jako takové musejí také podléhat normativním úpravám. Ano, i revize elektrospotřebičů či elektroinstalace v domech, kancelářích, nemocnicích a tak podobně se musejí řídit normami. Normy čsn, které upravují práce s elektroinstalací, jsou následující:

Norma ČSN 33 1500 pro provozovatele elektrického zařízení

Norma ČSN 33 1600 pro kontrolu elektrického ručního nářadí

Norma ČSN 33 1610 pro kontrolu elektrospotřebičů

Jak vidíte, revize tu nejsou jen tak pro nic za nic, jsou pevně ukotveny v české legislativě, ale stejně tak dobře budou ukotveny i v jiných zemích, protože je jasné, že pouze perfektní stav bez jakýchkoliv závad může zaručit stoprocentní bezpečnost provozu v podnicích, domovech nebo kdekoliv jinde, kde se elektrické zařízení nachází. Jak to tedy máte udělat vy?

Ale nemusíte mít obavy, vy normám rozumět ani nemusíte, stačí, že víte, že existují a že existují specializované společnosti, jako je naše, které vám poskytnou ty správné služby a také okamžitou možnost nápravy objevených nedostatků na všech elektroinstalacích. Podívejte se k nám, na náš web a zjistěte si, co všechno pro vás mohou naše zručné ruce udělat.

Zjistíte, že toho rozhodně není málo, a že máme velmi dobré reference od našich spokojených zákazníků. Staňte se jimi i vy, ušetřete si starosti a získejte jistotu toho, že jsou elektroinstalace ve vašem podniku či bytovém domě naprosto v pořádku. To přeci stojí alespoň za úvahu, co si myslíte? No a když budete mít nějaký ten dotaz rádi Vám na něj odpovíme. Kontaktovat nás můžete mnoha způsoby.

error: Obsah je chráněn proti kopírování